Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołaj w mundurze przekazał dzieciom prezenty

Data publikacji 22.12.2022

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamieńcu są inicjatorami wspaniałej akcji podczas, której kilka rodzin z powiatu grodziskiego będzie mogło w radosnej atmosferze spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

21 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. zrobiło się gorąco z powodu przygotowań świątecznych. Idąc za słowami Janusza Korczaka „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat „ - policjanci zorganizowali zbiórkę, aby wesprzeć potrzebujące rodziny i przede wszystkim spełnić marzenia najmłodszych z gminy Kamieniec. W akcje zaangażowali się również koleżanki i koledzy z ZT NSZZ KPP Grodzisk Wlkp., pracownicy policji oraz przyjaciele grodziskiej jednostki. Mamy nadzieje, że upominki i magiczny czas będzie dla dzieci dobrym wspomnieniem.

Najwspanialszym podziękowaniem jakie otrzymaliśmy był uśmiech i okrzyki radości ze strony dzieci. Jednocześnie dziękujemy wszystkim za podarowane artykuły oraz za zaangażowanie.

 

 

Powrót na górę strony