Policjanci po służbie...

Podumowanie tegorocznego Wędkarskiego Grand Prix 2015

lead_wedkarzeGrodziscy policjanci po zakończonej służbie poświęcili się dla zrealizowania i oddanie się swoim życiowym pasjom. Dla niektórych z naszych funkcjonariuszy to właśnie „wędkowanie” stało się ich wspólną pasją. W Rostarzewie zorganizowano ostatnie w tym roku Zawody Wędkarskie w ramach  odbywającego się Grand Prix o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Tym razem emerytowani policjanci zdominowali innych uczestników turnieju.

04 września br. na stawach w miejscowości Rostarzewo zameldowali się policjanci, których łączy wspólna pasja – wędkarstwo. Zawody odbywały się przez prawie cały dzień,  od godziny 7:00 rano, aż do godziny 19:00. Na zakończenie podliczono wyniki, a następnie wręczono nagrody i puchary. W ostatnich zawodach wliczających się w tegoroczne Grand Prix 2015 Pierwsze Miejsce zdobył Krzysztof Przymus – emerytowany były Naczelnik Wydziału Kryminalnego, Drugie Miejsce zajął Andrzej Wojciechowski – emerytowany były Oficer Dyżurny grodziskiej jednostki policji, natomiast Trzecie Miejsce na podium zajął Kamil Gidaszewski - policjant służący na co dzień w Komisariacie Policji w Rakoniewicach

Jak przystało na ostatnie zawody, nadszedł czas na podliczenie wszystkich wyników z tegorocznego Grand Prix, na które składały się osiągnięcia łącznie z czterech zawodów. Największą ilość punktów jaką zdobył we wszystkich zawodach, a jednocześnie zwycięzcą Wędkarskiego Grand Prix 2015 o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim został Sławomir Mnich – emerytowany były Dzielnicowy w gminie Kamieniec. Drugie Miejsce zajął Mateusz Lankiewicz – policjant z Komisariatu Policji w Rakoniewicach. Trzecie Miejsce zajął Krzysztof Przymus – zwycięzca ostatniego konkursu. Puchary oraz inne nagrody wędkarskie ufundował inspektor Dariusz Rusinek – Komendant Powiatowy grodziskiej policji. Ich wręczenia dokonał komisarz Krzysztof Krawczyk – Zastępca Komendanta.

Tradycyjnie już organizatorami całego przedsięwzięcia powodującego pełną integrację w środowisku policyjnym oraz ich rodzin w imieniu Komendanta Powiatowego grodziskiej policji zajęli się mł. asp. Norbert Gabryelczyk oraz asp. Łukasz Zwierzchowski za co serdecznie kolegom dziękujemy. Kolejne otwarcie Wędkarskiego Grand Prix 2016 przewidziano już wczesną wiosną przyszłego roku.